Location : Home > B > B82464P4223M
B82464P4223M
Share on FacebookShare on Facebook
B82464P4223M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B82464P4223M SMT-INDUCTOR 10x10 22UH 57779 EPCOS 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14B-53-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T412
ATS-02F-209-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 70X70X10MM XCUT
12.7MM-5M-0.5MM-5590H Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets THERMAL INTERFACE PAD 12.7MM
CM6560R-105 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.4A DCR 47 mOhm
CM6560R-105 7984566 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
CM6560R-105 38044 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CM6560R-105 NEW 98710 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM6560R-105 STOCK 45970 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
ATS-14G-114-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM XCUT
74466340007 Filters Common Mode Chokes 700¦ÌH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 5.25A DCR 30 mOhm