Location : Home > B > B82422T1682J
B82422T1682J
Share on FacebookShare on Facebook
B82422T1682J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B82422T1682J SMT-INDUCTOR 1210 6.8UH 5 41775 EPCOS 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-21G-183-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB T412
SI7309DN-T1-GE3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 60V 8A 1212-8 PPAK
SI7309DN-T1-GE3 N/A 79800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SI7309DN-T1-GE3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH 60V 8A 1212-8 PPAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TF2720B-451Y10R0-01 Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Through Hole 10A DCR 15 mOhm
TF2720B-451Y10R0-01 495875 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TF2720B-451Y10R0-01 495875 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
TF2720B-451Y10R0-01 495875 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ATS-05C-192-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB
ATS-06H-02-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
ATS-09H-01-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X10MM XCUT T412
F1770AA06 Filters Power Line Filter Modules FILTER HI PERFORM 6A FASTON
F1770AA06 38424 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
F1770AA06 Electronics 26079 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
F1770AA06 IC 38420 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
F1770AA06 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-02B-45-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM L-TAB
ATS-13A-44-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X15MM L-TAB
IMC1812BN220J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 22¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 3.2 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
IMC1812BN220J IC 40490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IMC1812BN220J Vishay 48150 NEW RoHS INDUCTOR WW 22UH 5 1812 FindCores Electronics Inc.
IMC1812BN220J Vishay 57849 2015+ INDUCTOR WW 22UH 5 1812 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
IMC1812BN220J Vishay 62575 1531+ INDUCTOR WW 22UH 5 1812 Alphatek Technology Limited
906-1MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.039" (1.00mm) Natural
906-1MM IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1964 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #8-32 Brass 2.000" (50.80mm) 2"