Location : Home > B > B82412A1122K
B82412A1122K
Share on FacebookShare on Facebook
B82412A1122K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B82412A1122K RoHS Compliant 39485 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
B82412A1122K SMT-INDUCTOR 1210 1.2UH 10 46890 EPCOS 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-18A-20-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
ATS-13B-90-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412
ATS-01D-66-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412
ATS-PP-05 Fans, Thermal Management Thermal - Accessories HEATSINK BRASS PUSH PIN 13MM
ATS-11A-51-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T412
ATS-20A-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-11G-168-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X25MM R-TAB T766
74270162 Filters Ferrite Cores - Cables and Wiring Solid Free Hanging Ferrite Core 94 Ohm @ 100MHz ID 0.266" Dia (6.76mm) OD 0.430" Dia (11.00mm) Length 0.591" (15.00mm)