Location : Home > B > B82141B1223K9
B82141B1223K9
Share on FacebookShare on Facebook
B82141B1223K9 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B82141B1223K9 HF-CHOKE SBC 22.0UH 10 57449 EPCOS 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B82141B1223K9 HF-CHOKE SBC 22.0UH 10 47350 EPCOS 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BSP220,115 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 200V 0.225A SOT223
BSP220,115 38206 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
BSP220,115 NXP 157059 15+ MOSFET P-CH 200V 225MA SOT223 Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com