Location : Home > B > B81122C1222M
B81122C1222M
Share on FacebookShare on Facebook
B81122C1222M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B81122C1222M CAP FILM 2200PF 250VAC RADIAL 579100 EPCOS Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870135374003 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 16V T/H