Location : Home > B > B66301B1006T2
B66301B1006T2
Share on FacebookShare on Facebook
B66301B1006T2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4-103747-0-27 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103747-0-27 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-103747-0-27 TE Connectivity AMP Connectors 147880 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 27POS STR Unitronix Electronics Limited
4-103747-0-27 TE Connectivity AMP Connectors 298590 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 27POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com