Location : Home > B > B65846W1008D1
B65846W1008D1
Share on FacebookShare on Facebook
B65846W1008D1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-140-01-899101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
350-10-140-01-899101 Preci-Dip 157240 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 SMD GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-140-01-899101 Preci-Dip 297990 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 SMD GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com