Location : Home > B > B65812P1008D2
B65812P1008D2
Share on FacebookShare on Facebook
B65812P1008D2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B65812P1008D2 N/A 68000 EPCOS N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0741620430 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold