Location : Home > B > B65811F100A33
B65811F100A33
Share on FacebookShare on Facebook
B65811F100A33 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B65811F100A33 RM8 3800 EPCOS 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
B65811F100A33 ROHS 81521 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
802-10-034-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
802-10-034-65-001101 Preci-Dip 157470 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 PRESS FIT Unitronix Electronics Limited
802-10-034-65-001101 Preci-Dip 288930 2016+ CONN HDR 34POS 0.100 PRESS FIT Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718141011 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 11 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold