Location : Home > B > B65808N1005D1
B65808N1005D1
Share on FacebookShare on Facebook
B65808N1005D1 distributors
PEC34DFAN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 68 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC34DFAN IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC34DFAN NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC34DFAN Sullins Connector Solutions 147270 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 68POS Unitronix Electronics Limited
PEC34DFAN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0741621208 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
350-80-144-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-144-00-001101 Preci-Dip 147870 2016+ CONN HDR 44POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-144-00-001101 Preci-Dip 297570 2016+ CONN HDR 44POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com