Location : Home > B > B65679E3X22
B65679E3X22
Share on FacebookShare on Facebook
B65679E3X22 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B65679E3X22 Pb Free 7000 EPCOS 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
800-10-041-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 41 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
800-10-041-30-480101 IC 57420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-10-041-30-480101 Preci-Dip 157230 2016+ CONN HDR 41POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-10-041-30-480101 Preci-Dip 297850 2016+ CONN HDR 41POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0874272212 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin