Location : Home > B > B65671T100A33
B65671T100A33
Share on FacebookShare on Facebook
B65671T100A33 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B65671T100A33 AVAILPOT26X16M33AL1 608 EPCOSAG(SIEM BICO TRADING COMPANY
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-133-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 33 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-133-00-018101 Preci-Dip 147730 2016+ CONN HDR 33POS T/H 0.100 GOLD Unitronix Electronics Limited
350-10-133-00-018101 Preci-Dip 298290 2016+ CONN HDR 33POS T/H 0.100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com