Location : Home > B > B65671T0100A033
B65671T0100A033
Share on FacebookShare on Facebook
B65671T0100A033 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B65671T0100A033 n/a 95700 EPCOS n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TSW-131-05-G-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 31 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-131-05-G-S IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-131-05-G-S NEW 98490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TSW-131-05-G-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-131-05-G-S Samtec Inc. 147210 2016+ CONN HEADER 31POS .100 SGL GOLD Unitronix Electronics Limited
1-1375582-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold