Location : Home > B > B65541W100A87
B65541W100A87
Share on FacebookShare on Facebook
B65541W100A87 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B65541W100A87 N/A 68000 EPCOS N/A N/A HongKong Wanghua Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TLW-121-05-T-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 42 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
TLW-121-05-T-D IC 40690 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TLW-121-05-T-D NEW 87450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TLW-121-05-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 42POS DUAL TIN EKT Electronics Co., Ltd
TLW-121-05-T-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER .100 42POS DUAL TIN Global Thunder Electronics Co.,Ltd
351-80-140-00-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
351-80-140-00-004101 IC 56850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
351-80-140-00-004101 Preci-Dip 147530 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 T/H TIN Unitronix Electronics Limited
351-80-140-00-004101 Preci-Dip 298190 2016+ CONN HDR 40POS 0.100 T/H TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1718141007 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
1718141007 Molex, LLC 147270 2016+ KK RPC 156 HDR ASSY FRLK RA 07 C Unitronix Electronics Limited
0010894167 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold