Location : Home > B > B43601A9397M60
B43601A9397M60
Share on FacebookShare on Facebook
B43601A9397M60 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43601A9397M60 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 681000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43601A9397M60 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 786200 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43601A9397M60 CAP ALUM 390UF 20 400V SNAP 1311200 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870235174005 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 820UF 20% 6.3V T/H