Location : Home > B > B43540B2477M7
B43540B2477M7
Share on FacebookShare on Facebook
B43540B2477M7 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43540B2477M7 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 1411200 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43540B2477M7 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 88490 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43540B2477M7 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 689000 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43540B2477M7 CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 1411200 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80G561MDN1PX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V T/H