Location : Home > B > B43540B2397M
B43540B2397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43540B2397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43540B2397M CAP ALUM 390UF 20 200V SNAP 87870 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-3-55-26-90 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 26 AWG LEAD