Location : Home > B > B43508E2477M67
B43508E2477M67
Share on FacebookShare on Facebook
B43508E2477M67 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43508E2477M67 CAP ALUM 470UF 20 250V SNAP 1354500 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43508E2477M67 CAP ALUM 470UF 20 250V SNAP 88690 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
173-61000 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 10MM TNPLTD CPPR+FR SLEEVING 50M