Location : Home > B > B43508A9157M80
B43508A9157M80
Share on FacebookShare on Facebook
B43508A9157M80 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43508A9157M80 CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 1510900 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43508A9157M80 CAP ALUM 150UF 20 400V SNAP 87530 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
4NFP0C Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving SPIRALWRAP .75'' DIA BLACK 100'
4NFP0C IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
875115250001 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 10V SMD