Location : Home > B > B43505C9227M2
B43505C9227M2
Share on FacebookShare on Facebook
B43505C9227M2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43505C9227M2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 220UF 400V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43505C9227M2 CAP ALUM 220UF 20 400V SNAP 811300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43505C9227M2 CAP ALUM 220UF 20 400V SNAP 706100 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43505C9227M2 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 220UF 400V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8-1193282-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SPLICE CRIMP 20-26 AWG
8-1193282-5 IC 56560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DFN1.34BK Cables, Wires - Management Solid Tubing, Sleeving DURA-FLEX 1.34" BLACK 100'