Location : Home > B > B43505C5227M
B43505C5227M
Share on FacebookShare on Facebook
B43505C5227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43505C5227M CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 1203300 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43505C5227M CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 684300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3240635 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways DUCT CABLE SLOT PVC WHITE 2M
3240635 IC 58680 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3240635 S/N 1000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
3240635 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
181-00309 Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories DUCT DIVIDER 4" WHITE