Location : Home > B > B43504F2228M82
B43504F2228M82
Share on FacebookShare on Facebook
B43504F2228M82 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43504F2228M82 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 2200UF 200V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B43504F2228M82 Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In AL-ELKO SNAP IN 2200UF 200V 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43504F2228M82 CAP ALUM 2200UF 20 200V SNAP 892900 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870235375007 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 390UF 20% 16V T/H