Location : Home > B > B43501B2128M67
B43501B2128M67
Share on FacebookShare on Facebook
B43501B2128M67 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43501B2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 686100 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43501B2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 791300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43501B2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 1408300 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43501B2128M67 CAP ALUM 1200UF 20 250V SNAP 97510 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
865230653012 Capacitors Aluminum Capacitors CAP 47 UF 20% 50 V