Location : Home > B > B43454B4478M
B43454B4478M
Share on FacebookShare on Facebook
B43454B4478M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43454B4478M CAP ALUM 4700UF 20 350V SCREW 884800 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43454B4478M . 81505 EPCOS 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
B43454B4478M . 75880 EPCOS 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-24-0CS2396 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 24 AWG LEAD