Location : Home > B > B43254G2397M
B43254G2397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43254G2397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43254G2397M CAP ALUM 390UF 20 250V SNAP 1326700 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43254G2397M CAP ALUM 390UF 20 250V SNAP 89130 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43254G2397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 250V 390 F 30x25mm can L 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd