Location : Home > B > B43252E2108M
B43252E2108M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252E2108M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252E2108M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1 000 F 250V 35x45 SI 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B43252E2108M CAP ALUM 1000UF 20 250V SNAP 493500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited