Location : Home > B > B43252D2477M
B43252D2477M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252D2477M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252D2477M CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 898500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43252D2477M CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 1003700 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43252D2477M CAP ALUM 470UF 20 200V SNAP 898500 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870025174006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 6.3V T/H