Location : Home > B > B43252C4227M
B43252C4227M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252C4227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252C4227M CAP ALUM 220UF 20 350V SNAP 1526500 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43252C4227M CAP ALUM 220UF 20 350V SNAP 87830 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43252C4227M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220 F 350V 30X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd