Location : Home > B > B43252C127M
B43252C127M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252C127M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252C127M CAP ALUM 120UF 20 315V SNAP 785300 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
B43252C127M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B43252C127M CAP ALUM 120UF 20 315V SNAP 890500 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43252C127M CAP ALUM 120UF 20 315V SNAP 785300 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43252C127M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 120 F 315V 30x20 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd