Location : Home > B > B43252B397M
B43252B397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252B397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252B397M CAP ALUM 390UF 20 315V SNAP 1447200 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43252B397M CAP ALUM 390UF 20 315V SNAP 97770 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
B43252B397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390 F 315V 35X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd