Location : Home > B > B43252B227M
B43252B227M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252B227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252B227M CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 1447400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43252B227M CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 87910 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43252B227M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220 F 315V 254X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43252B227M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B43252B227M CAP ALUM 220UF 20 315V SNAP 696200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.