Location : Home > B > B43252A477M
B43252A477M
Share on FacebookShare on Facebook
B43252A477M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43252A477M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 470 F 315V 30X50 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43252A477M CAP ALUM 470UF 20 315V SNAP 1433600 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B43252A477M CAP ALUM 470UF 20 315V SNAP 98130 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com