Location : Home > B > B43231E2158M
B43231E2158M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231E2158M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231E2158M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 1 500 F 250V 35x50 SI 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
B43231E2158M CAP ALUM 1500UF 20 250V SNAP 488400 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited