Location : Home > B > B43231C1397M
B43231C1397M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231C1397M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231C1397M CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 707100 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43231C1397M CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 601900 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43231C1397M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 390 F 160V 30x20 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B43231C1397M CAP ALUM 390UF 20 160V SNAP 1226100 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com