Location : Home > B > B43231B5227M
B43231B5227M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231B5227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231B5227M CAP ALUM 220UF 20 450V SNAP 682200 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43231B5227M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 220 F 450V 25x50 SI 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd