Location : Home > B > B43231B4277M
B43231B4277M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231B4277M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231B4277M CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 1416400 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43231B4277M CAP ALUM 270UF 20 350V SNAP 87850 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43231B4277M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 270 F 350V 30X35 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd