Location : Home > B > B43231B2827M
B43231B2827M
Share on FacebookShare on Facebook
B43231B2827M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43231B2827M CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 1341700 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B43231B2827M CAP ALUM 820UF 20 200V SNAP 88190 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43231B2827M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 820 F 200V 254X45 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd