Location : Home > B > B43088A2686M
B43088A2686M
Share on FacebookShare on Facebook
B43088A2686M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43088A2686M CAP ALUM 68UF 20 200V RADIAL 881600 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B43088A2686M CAP ALUM 68UF 20 200V RADIAL 776400 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
B43088A2686M CAP ALUM 68UF 20 200V RADIAL 87950 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B43088A2686M CAP ALUM 68UF 20 200V RADIAL 1400600 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115157010 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 1200UF 6.3V SMD
875105244013 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 220UF 20% 10V SMD