Location : Home > B > B43082F2226M
B43082F2226M
Share on FacebookShare on Facebook
B43082F2226M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43082F2226M standard package with RoHS 46190 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
B43082F2226M CAP ALUM 22UF 20 250V RADIAL 794000 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43082F2226M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22 F 250V 125x20 SINGLE END 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd