Location : Home > B > B43082A5685M
B43082A5685M
Share on FacebookShare on Facebook
B43082A5685M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43082A5685M CAP ALUM 6.8UF 20 450V RADIAL 795900 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43082A5685M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.8uF 450V 12.5X20 SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B43082A5685M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 6.8uF 450V 12.5X20 SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd