Location : Home > B > B43082A4476M
B43082A4476M
Share on FacebookShare on Facebook
B43082A4476M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43082A4476M CAP ALUM 47UF 20 350V RADIAL 797300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43082A4476M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47 F 350V 16x25 SINGLE ENDED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd