Location : Home > B > B43044A2157M
B43044A2157M
Share on FacebookShare on Facebook
B43044A2157M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43044A2157M CAP ALUM 150UF 20 200V RADIAL 802700 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43044A2157M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 150 F 200V 18x25 SINGLE ENDE 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd