Location : Home > B > B43041B9476M
B43041B9476M
Share on FacebookShare on Facebook
B43041B9476M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B43041B9476M CAP ALUM 47UF 20 400V RADIAL 805300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
B43041B9476M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47.00uF 400V 16X31.5 SINGLE 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B43041B9476M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47.00uF 400V 16X31.5 SINGLE 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd