Location : Home > B > B41896C7188M
B41896C7188M
Share on FacebookShare on Facebook
B41896C7188M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41896C7188M CAP ALUM 1800UF 20 35V RADIAL 1453900 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115552002 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 82UF 20% 25V SMD