Location : Home > B > B41828B7227M
B41828B7227M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828B7227M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828B7227M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 220.00uF 35V 8X11.5 SINGLE E 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
B41828B7227M 2013+ 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
B41828B7227M CAP ALUM 220UF 20 35V RADIAL 891100 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828B7227M CAP ALUM 220UF 20 35V RADIAL 785900 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited