Location : Home > B > B41828B4108M
B41828B4108M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828B4108M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828B4108M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1000uF 16V 10X16mm SINGLE EN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41828B4108M CAP ALUM 1000UF 20 16V RADIAL 892300 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828B4108M CAP ALUM 1000UF 20 16V RADIAL 787100 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited