Location : Home > B > B41828A6104M
B41828A6104M
Share on FacebookShare on Facebook
B41828A6104M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41828A6104M Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 01 F 50V 5X11 SINGLE ENDED 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
B41828A6104M CAP ALUM 0.1UF 20 50V RADIAL 901900 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
B41828A6104M CAP ALUM 0.1UF 20 50V RADIAL 796700 EPCOS (TDK) 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited