Location : Home > B > B41252C6688M
B41252C6688M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252C6688M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252C6688M CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 1216500 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
B41252C6688M CAP ALUM 6800UF 20 50V SNAP 88790 EPCOS (TDK) 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
B41252C6688M Aluminum Electrolytic Capacitors - Snap In 6800 F 50V 35X30 SNAP IN 80,000 EPCOS 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd