Location : Home > B > B41252B9827M
B41252B9827M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252B9827M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252B9827M CAP ALUM 820UF 20 100V SNAP 1422300 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-1-9036-20CS2677 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 20 AWG LEAD