Location : Home > B > B41252B9128M
B41252B9128M
Share on FacebookShare on Facebook
B41252B9128M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
B41252B9128M CAP ALUM 1200UF 20 100V SNAP 1240000 EPCOS (TDK) 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B41252B9128M CAP ALUM 1200UF 20 100V SNAP 702000 EPCOS (TDK) NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
170-03131 Cables, Wires - Management Spiral Wrap, Expandable Sleeving 2" SPLITWRAP BRAIDED SLEEVING